Płytka granitowa

Płytki posadzkowe
Płyty posadzkowe
PŁYTA ELEWACYJNA
Płyty elewacyjne
Płyta skała
Płyta skała
Slab granit
Płyty Slaby
Płytka tarasowa

Płytki granitowe pasują zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i mieszkalnych. Ich naturalne pochodzenie sprawia, że łączy on w sobie najlepsze z cech wszystkich kamieni naturalnych. To prawdziwa klasyka gatunku. Płytki z granitu wykorzystuje się w budownictwie oraz wszędzie tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu. Są to zarówno hole drogich hoteli, jak i prywatne domowe kuchnie.

Płytki kamienne nadają pomieszczeniom szyku, lecz na wyglądzie nie kończą się ich zalety. Są uwielbiane przez domowników i rzesze klientów. Granit jest jednym z najtwardszych i najszlachetniejszych kamieni na naszej planecie. Minerały, z których wytwarza płytki granitowych tworzone powstały pod powierzchnią Ziemi. Dlatego są odporne na wysokie temperatury i mają niespotykaną nigdzie indziej twardości.

Płyta skała

Zgodnie z celem wykorzystania płyty granitowe są wykańczane na dwa sposoby- przez płomieniowanie albo polerowanie. Płytki granitowe płomieniowane posiadają nierówną i porowatą powierzchnię, dzięki czemu są antypoślizgowe. Ich pory są otwarte, co sprzyja zabrudzeniom, mimo to nie stanowi problemu przy właściwej impregnacji. Chropowata faktura powoduje, że granit w takim wykończeniu jest doskonały do wykańczania schodów, tarasów, podłóg, podjazdów i chodników. Granit polerowany natomiast jest gładki i lśniący, jak tafla lustra. Cechuje go praktycznie zerowa nasiąkliwość, wysoka odporność na zadrapania i ścieranie, sterylność, prostota mycia i luksusowy efekt wizualny. Płyty polerowane są stosowane najczęściej w kuchni i łazience w postaci blatów, kamieni do pieczenia, desek do krojenia, jako parapety, okładziny schodów i ścian, wykończenia kominków, elementy dekoracyjne w ogrodzie, czy też do budowy nagrobków.

OFERTA

Płytka polerowana czerwona

Czerwona

Wykonanie: polerowana

Płytka płomieniowana czerwona

Czerwona

Wykonanie: płomieniowana

Płytka Gabro

Gabro

Wykonanie: polerowana

Granit Barco

Gabro

Wykonanie: płomieniowana

Gabro granit

Gabro

Wykonanie: polerowana

Płytka polerowana czerwona

Czerwona

Wykonanie: płomieniowana

Skala vanga

Vanga

Płytka skała

skala gabro

Szwed

Płytka skała

skala labroadoryt

Labradoryt

Płytka skała

Vanga slab

Vanga

Slab

Szwed slab

Szwed

Slab

Labradoryt slab

Labradoryt

Slab